close
تبلیغات در اینترنت
علوم اجتماعی
loading...
اخبار کنکور
آخرین ارسال های انجمن

دانلود کتاب سلطه سالاری مردان یا زنان

محسن بازدید : 513 12 / 12 / 1391 نظرات ()

سلطه سالاری مردان یا زنان

نظریه پردازی در مورد مسایل فردی، خانوادگی و اجتماعی زنان یکی از مشکلات عمده جوامع امروز است و متاسفانه، بیش تر نظریه پردازان بدون شناخت صحیح از شخصیت زن به ارایه تئوری های فلسفی، اجتماعی و سیاسی می پردازند. کتاب حاضر برخی از دیدگاه های فلسفی نگارنده در مورد شخصیت زنان و مشکلات اجتماعی آنان را بیان می دارد و برای نمونه، محدوده اطاعت پذیری زن از شوهر مشخص شده و مقاله زیبایی شناسی در زنان به معرفی برخی از ویژگی های آنان از دیدگاه زیبایی شناسی و روان شناسی می پردازد.

 

 

عنوان:سلطه سالاری مردان یا زنان
نویسنده:آیت الله محمدرضا نکونام
زبان:فارسی
فرمت: PDF
تعداد صفحات: 48
حجم:339 کیلوبایت

دانلود کتاب جانشین خدا

محسن بازدید : 402 26 / 11 / 1391 نظرات ()

کتاب جانشین خدا

زندگی تو نان توست و نان تو سلامت توست و سلامت تو محبت است و در محبت راضی می شوی ولی مرگ ونیستی و خیانت، تو را به ورطه عذاب و بازی انداخته است و با دردھا بازی می کنی و از درد بازی می کنی و در بازی بر عذابت می افزائی و از فرط عذاب به موسیقی و مخدر و بیمه و حکومت ھا پناه می آوری و در این پناھگاھھا آرزوی مرگ می کنی.

 

 

عنوان:جانشین خدا
نویسنده:دکترعلی اکبرخانجانی
زبان:فارسی
فرمت: PDF
تعداد صفحات: 105
حجم:697 کیلوبیت

دانلود کتاب معجزات

محسن بازدید : 614 22 / 11 / 1391 نظرات ()

کتاب معجزات

منظور از واژه ی معجزه در این مقاله ، اتفاقات و رویدادهایی غیرمعمول است که در زندگی روزمره افراد باورمند رخ میدهد و آنها این حوادث را به عنوان معجزه و دخالت یک نیروی ماورایی در امور این جهان میدانند. مثل ادعای شفای بیماران و مستجاب شدن دعاها و نفرین ها و ...

 

 

عنوان:معجزات
نویسنده:مل تامپسون
زبان:فارسی
فرمت:PDF
تعدادصفحات:4
حجم:228 کیلوبایت

دانلود کتاب تحفه اهل العرفان

محسن بازدید : 621 18 / 11 / 1391 نظرات ()

تحفه اهل العرفان

روزبهان ابومحمدبن ابی نصربن روزبهان بقلی فسایی شیرازی، معروف به «شیخ شطّاح» و «شطّاح فارس» عارف اهل فارس بود. این عارف و دانشمند سدهٔ ششم و هفتم و از سرسلسلة روزبهانیان بوده و دیلمیان مقیم فارس بوده‌اند و چون در فسا به بَقل (سبزی و تره بار) فروشی اشتغال داشت ملقب به «شیخ روزبهان بقلی» بود.

 

 

عنوان:تحفه اهل العرفان
نویسنده:روزبهان بقلی
زبان:فارسی
فرمت:PDF
تعدادصفحات:61
حجم:683 کیلوبایت

دانلود کتاب برنامه 30 روزه برای پولدار شدن

محسن بازدید : 601 17 / 11 / 1391 نظرات ()

پولدار شدن

مطالعه این کتاب،شما را طی یک برنامه 30 روزه برای پولدار شدن و کارآفرین شدن آماده می کند، با مطالعه این کتاب اصول اساسی و مهم کسب ثروت را فرا خواهید گرفت و از آن به بعد انتخاب با خودتان است ثروتمند شدن یا نشدن؟!

 

 

عنوان:برنامه 30 روزه برای پولدار شدن
فرمت:PDF
زبان:فارسی
تعداد صفحات:34

دانلود کتاب گشایش نامه

محسن بازدید : 464 13 / 11 / 1391 نظرات ()

                                    گشایش نامه

کتاب گشایش نامه رساله ای است اخلاقی و فلسفی، به زبان پارسی از خواجه نصیرالدین طوسی در باب اخلاق که به تصحیح محمد تقی دانش پژوه حاضرشده است. خواجه در ابتدای این کتاب چنین می نویسد:« سپاس و ستایش بی اندازه مر آفریننده تن و جان را، و درود بی کران بر پیشوایان و راهنمایان خلق، سوی حضرت او. این یادگاریست برای جویندگان دانش حقیقی، و پویندگان هنجار خلاص از تاریکی نادانی، و خواهندگان سعادت هر دو جهانی، نوشته آمده است به زبان پارسی تا همگنان از آن فایدت بهره مند شوند. بر وجهی که نوکاران دانشجوی را بغایت سودمند بوَد، و دانایان تمام را یاد دهنده ی راه و منزل، و یاری در همه ی احوال از خداوند تعالی تواند بودن.»

 

 

عنوان:گشایش نامه
نویسنده:خواجه نصیرالدین طوسی
زبان:فارسی
فرمت:PDF
تعدادصفحات:44
حجم:367 کیلوبایت

دانلود کتاب هرآنچه لازم است درباره ایدز بدانید

محسن بازدید : 472 28 / 10 / 1391 نظرات ()نام کتاب: هر آنچه لازم است درباره ایدز بدانید
نویسنده: آرمان کیوان نیا
تعداد صفحات: 202
فرمت کتاب: PDF
زبان کتاب: فارسی

توضیحات:
شنیدن آمار رسمی 20 هزار و 975 نفر مبتلا به ایدز در كشور كه به استناد آمار وزارت بهداشت رو به افزایش می‌رود، اهمیت اطلاعات بیشتر درباره این بیماری را دوچندان می‌كند. از این هفته پیشینه‌‌ای از این بیماری، علائم،‌ راه‌های درمان و چگونگی برخورد با بیماران ایدزی را بررسی می‌كنیم.بیماری ایدز كه در حال حاضر مهم‌ترین بیماری مسری در جهان است به وسیله ویروس اچ.آی.وی ایجاد می‌شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر و کامل تر درمورد این بیماری حتماً پیشنهاد میکنیم کتاب آماده شده را دریافت و مطالعه نمایید.

دانلود کتاب آموزش مداحی

محسن بازدید : 596 22 / 10 / 1391 نظرات ()
نام کتاب: آموزش اصول و فنون مداحی
نویسنده: قاسم رضایی
تعداد صفحات: 58
فرمت کتاب: PDF
زبان کتاب: فارسی

توضیحات:
تشیع آئین محبت است و مداحان كه پیوسته مناقب اهل بیت (علیهم السلام) خواننده و به ذكر و فكر ایشان اوقات گذارنند. دوستدارترین خلق باشند. به نسبت خاندان و هر چند محبت بیش باشد مناسب بیشتر باشد و چندان كه مناسبت بیش باشد قرب و نزدیكى بدیشان بیش باشد. سلسله جامعه مداح به دعبل ها و كمیت ها و حمیرى ها و مداحان بزرگ در طول تاریخ شیعه مى رسد . پس شجره و سلسله مداحى. سلسله اى طولانى وطیبه از زمان ائمه اطهار علیهم السلام است. کتاب آماده شده به آموزش اصول و فنون مداحی می پردازد.

دانلود کتاب چگونه بهترین همسر باشم؟

محسن بازدید : 514 19 / 10 / 1391 نظرات ()

 نام کتاب: چگونه بهترین همسر باشم؟
نویسنده: محسن کاظمی
تعداد صفحات: 25
فرمت کتاب: PDF
زبان کتاب: فارسی

توضیحات:
زن یكى از زیباترین مظاهر لطف و رحمت الهى است كه با خلقتش آسایش ‍ و آرامش به عالم هستى اهداء گشته است. و در پى این آرامش و سكونت، مبنا و راهكار راهوار كمال در صحنه وجود نقش بسته است. زن با بهترین نقش و اساسى ترین جایگاه پا در عرصه گیتى نهاد تا متانت و طماءنینه كه سرمایه و هستى مردان است را مفهوم بخشیده و مرد را ناخودآگاه تا بسوى بالاترین ارزشها و كمالات همراهى نماید و با این افتخار بهشت را به بهترین بودن خویش زینت داده و افتخار آنرا داشته باشد كه به كلمات مباهات آمیز نبى الله الاعظم و ائمه معصومین (علیهم السلام) آمده تا بفرمایند: بهشت زیر پاى مادران است و قدر و منزلت زن و مادر را از بهشت هم بالاتر ببرند. در کتاب آماده شده به نکاتی و موضوعاتی پرداخته شده که اجرا کردن آنها باعث می شود جزء بهترین همسران برای شوهر خود باشید.

دانلود کتاب زلزله و آنچه باید بدانیم

محسن بازدید : 576 11 / 10 / 1391 نظرات ()

 نام کتاب: زلزله و آنچه باید بدانیم
نویسنده: فیروز کردی
تعداد صفحات: 20
فرمت کتاب: PDF
زبان کتاب: فارسی

توضیحات:
زلزله و بلاياي طبيعي هميشه بوده و هست و بايد آمادگي مقابله با آن را كسب نمود. كشور عزيزمان ايران نيز به تعبير زلزله شناسان روي خط فرضي زلزله قرار دارد و بايد آنقدر توانمند و آماده باشيم كه در رويارويي با آن، خود به دفاع برخيزيم. براستي چه بايد كرد تا قدرت و توان مقابله با زلزله و محافظت از خود را داشته باشيم؟ ساختمانهاي محكم و استاندارد، آموزشهاي ايمني لازم، .... و حتي تشكيل ستادهاي ضد بحران ميتواند ضريب اطمينان را دوچندان كند و البته ساخت و سازهاي اصولي و منهدسي ساز و ... نيز سپر قدرتمندي در برابر زلزله خواهد بود. در کتاب آماده شده بطور مختصر و مفید به زلزله و نحوه رخداد و چگونگی مقابله با آن پرداخته شده است.

دانلود کتاب آیین نامه راهنمایی و رانندگی

محسن بازدید : 2575 06 / 10 / 1391 نظرات ()
نام کتاب: آیین نامه راهنمایی و رانندگی
تعداد صفحات: 90
فرمت کتاب: PDF
زبان کتاب: فارسی

توضیحات:
آیین‌نامه رانندگی مجموعهٔ قوانین و مقررات رانندگی است که هر راننده‌ای باید آن را مطالعه ودر زمان رانندگی رعایت کند. متقاضیان دریافت گواهینامه رانندگی، باید قبل از امتحان عملی در آزمونی که معمولاً کتبی برگزار می‌شود، به پرسش‌هایی که از این آئین‌نامه طرح شده‌اند پاسخ دهند. اینبار برای کاربران عزیز کتاب آیین نامه راهنمایی و رانندگی ایران را آماده کرده ایم. امیدواریم مورد توجه قرار گیرد.

دانلود کتاب چگونه در قلب مشتری نفوذ کنیم

محسن بازدید : 464 06 / 10 / 1391 نظرات ()

                                    چگونه در قلب مشتری نفوذ کنیم

یکی از دغدغه های  اصلی صاحبان مشاغل ازاد و فروشگاها این است که چگونه در دل مشتری های خود نفوذ کنند و مشتری های دائمی برای خود جمع کنند. در این کتاب به برخی از نکات و مسائل برای نفوذ در مشتری ها پرداخته می شود.

 

 

عنوان:چگونه در قلب مشتری نفوذ کنیم
زبان:فارسی
فرمت:PDF
نويسنده:سیدجوادمرتضایی ارزیل
تعدادصفحات:4
حجم:92 کیلوبایت

دانلود کتاب من می خواهم موفق تر باشم

محسن بازدید : 511 30 / 09 / 1391 نظرات ()

من می خواهم موفق تر باشم

کتاب  "من می خواهم موفق تر باشم"  اولین سری ازمجموعه نوشته های راه دگرش در زمینه روانشناسی می باشد. برای دانلود کتاب به ادامه مطلب مراجعه کنید.

 

 

عنوان:من می خواهم موفق تر باشم
نویسنده:افساوه کاظمی
مترجم:احسان آقابابائیان
زبان:فارسی
فرمت:PDF
تعداد صفحات:23
حجم:805 کیلوبایت

دانلود کتاب چگونه همسر آينده مان را بشناسيم؟

محسن بازدید : 500 28 / 09 / 1391 نظرات ()

چگونه همسر آينده مان را بشناسيم؟

ازدواج از جمله تحولات و تصميم گيريهای مهم زندگی هر فرد است كه اگر طرفين به اهميت آن پی نبرند و ندانند كه برای يك عمر زندگی مشتركشان تصميم می گيرند، احتمال ضريب خطا و احساسی عمل كردن يا وعده های تو خالی دادن طرفين به يكديگر افزايش می يابد. افرادی كه قبل از ازدواج به صورت منطقی و صادقانه خواسته ها و خصوصيات اخلاقی خود را برای طرف مقابل مطرح و سطح توقعات خود را از وی در زندگی مشترك به روشنی و به دور از خودخواهی يا غرور بيان كرده اند، زندگي موفق تری نسبت به افرادی دارند كه لحظه ای و احساسی تصميم به تشكيل زندگی گرفته اند.

 

 

عنوان:چگونه همسر آينده مان را بشناسيم؟
نویسنده:اعظم طيرانی
زبان:فارسی
فرمت: PDF
تعداد صفحات:8
حجم:50 کیلوبایت

برترینها
اطلاعات کاربری
موضوعات

 • کارشناسی
 • کاردانی
 • کاردانی به کارشناسی
 • کارشناسی ارشد
 • دکتری
 • دانلود ای بوک
 • فروشگاه محصولات آموزشی
 • آزمون های آزمایشی
 • دانلود کتاب های مدرسه (کتاب درسی)
 • مجله الکترونیکی
 • برنامه های صدا و سیما
 • المپیاد ها
 • سوالات امتحان نهایی
 • نرم افزار