close
تبلیغات در اینترنت
علوم انسانی
loading...
اخبار کنکور
آخرین ارسال های انجمن

دانلود کتاب سلطه سالاری مردان یا زنان

محسن بازدید : 513 12 / 12 / 1391 نظرات ()

سلطه سالاری مردان یا زنان

نظریه پردازی در مورد مسایل فردی، خانوادگی و اجتماعی زنان یکی از مشکلات عمده جوامع امروز است و متاسفانه، بیش تر نظریه پردازان بدون شناخت صحیح از شخصیت زن به ارایه تئوری های فلسفی، اجتماعی و سیاسی می پردازند. کتاب حاضر برخی از دیدگاه های فلسفی نگارنده در مورد شخصیت زنان و مشکلات اجتماعی آنان را بیان می دارد و برای نمونه، محدوده اطاعت پذیری زن از شوهر مشخص شده و مقاله زیبایی شناسی در زنان به معرفی برخی از ویژگی های آنان از دیدگاه زیبایی شناسی و روان شناسی می پردازد.

 

 

عنوان:سلطه سالاری مردان یا زنان
نویسنده:آیت الله محمدرضا نکونام
زبان:فارسی
فرمت: PDF
تعداد صفحات: 48
حجم:339 کیلوبایت

دانلود کتاب مغالطات عقل محض در نظر کانت

محسن بازدید : 615 26 / 11 / 1391 نظرات ()

مغالطات عقل محض در نظر کانت

در این پست کتاب "مغالطات عقل محض در نظر کانت" نوشته دکتر سید محمد حکاک در زمینه فلسفه و منطق را برای شما کاربران گرامی آماده کرده ایم. جهت دانلود به ادامه مطلب مراجعه کنید.

 

 

عنوان:مغالطات عقل محض در نظر کانت
نویسنده:دکتر سید محمد حکاک
زبان:فارسی
فرمت:PDF
تعدادصفحات:100
حجم:203 کیلوبایت

دانلود کتاب معجزات

محسن بازدید : 613 22 / 11 / 1391 نظرات ()

کتاب معجزات

منظور از واژه ی معجزه در این مقاله ، اتفاقات و رویدادهایی غیرمعمول است که در زندگی روزمره افراد باورمند رخ میدهد و آنها این حوادث را به عنوان معجزه و دخالت یک نیروی ماورایی در امور این جهان میدانند. مثل ادعای شفای بیماران و مستجاب شدن دعاها و نفرین ها و ...

 

 

عنوان:معجزات
نویسنده:مل تامپسون
زبان:فارسی
فرمت:PDF
تعدادصفحات:4
حجم:228 کیلوبایت

دانلود کتاب تحفه اهل العرفان

محسن بازدید : 620 18 / 11 / 1391 نظرات ()

تحفه اهل العرفان

روزبهان ابومحمدبن ابی نصربن روزبهان بقلی فسایی شیرازی، معروف به «شیخ شطّاح» و «شطّاح فارس» عارف اهل فارس بود. این عارف و دانشمند سدهٔ ششم و هفتم و از سرسلسلة روزبهانیان بوده و دیلمیان مقیم فارس بوده‌اند و چون در فسا به بَقل (سبزی و تره بار) فروشی اشتغال داشت ملقب به «شیخ روزبهان بقلی» بود.

 

 

عنوان:تحفه اهل العرفان
نویسنده:روزبهان بقلی
زبان:فارسی
فرمت:PDF
تعدادصفحات:61
حجم:683 کیلوبایت

دانلود کتاب افکار معجزه گر

محسن بازدید : 574 13 / 11 / 1391 نظرات ()

کتاب افکار معجزه گر

کتاب "افکار معجزه گر" کتابی کوتاه و کم حجم در زمینه روانشناسی می باشد و ضمناً جهت سهولت استفاده بر روی همه ی دستگاه ها از جمله تبلت و گوشی های هوشمند، این کتاب در نسخه ی کوچک (حدود 6 اینچ) تهیه شده است. برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه کنید.

 

 

عنوان:افکار معجزه گر
نویسنده:نصرت اله جاوید
فرمت:PDF
زبان:فارسی
تعداد صفحات:89
حجم:330 کیلوبایت

دانلود کتاب تمرکز حواس

محسن بازدید : 610 25 / 10 / 1391 نظرات ()
نام کتاب: تمرکز حواس
نویسنده: نامشخص
تعداد صفحات: 150
فرمت کتاب: PDF
زبان کتاب: فارسی

توضیحات:
از یکی از فیلسوفان و مرتاضان هندی پرسیدند آیا پس از این همه دانش و فرزانگی و هنوز هم به این کار مشغولید؟ گفت آری گفتند چگونه!؟ گفت وقتی غذا میخورم صرفاً غذا میخورم و وقتی می خوابم فقط می خوابم. این شاید بزرگترین ثمره ی تمرکز است. آیا شما هم هنگام غذا خوردن می توانید تمام توجهتان را روی غذا خوردن و لذت و مزه ی غذا معطوف نمایید؟ یا اینکه معمولاً از افکار مربوط به گذشته و آینده آشفته اید و چون به خود می آیید می بینید غذایتان تمام شده و جز امتلا و پری معده هیچ نفهمیده اید! پیشنهاد میکنیم حتماً کتاب آماده شده را دریافت و مطالعه نمایید.

دانلود کتاب راز موفقیت – آنتونی رابینز

محسن بازدید : 698 10 / 10 / 1391 نظرات ()

نام کتاب : راز موفقیت
نویسنده : آنتونی رابینز
تقدیم به دوستانی که برای موفقیت میکوشند.
این کتاب الکترونیکی رایگان است، اما شما فکر کنید به بهای گزافی خریده اید! تا حتما خوب بخوانید.
رویای سرنوشت
تصمیم گیری و هدف گذاری
همه ما رویاها و آرزوهایی داریم … همه ما در اعماق روح خود می خواهیم باور کنیم که دارای موهبت خاصی هستیم، می توانیم تغییر و تفاوتی ایجاد کنیم، می توانیم به طریق خاصی در دیگران نفوذ کنیم و می توانیم جهان فعلی را به صورت دنیای بهتری در آوریم.
آرزوی شما چیست ؟ شاید رویایی است که آن را فراموش کرده اید و یا در شرف زوال و نابودی است. اگر آرزوی شما عملی می شد، وضع امروزی شما چگونه بود ؟

دانلود کتاب اسرار موفقیت

محسن بازدید : 576 02 / 10 / 1391 نظرات ()

نام کتاب : اسرار موفقیت
گردآورنده : پاتریک چان
مترجم : فرهاد فروغمند
فکر خود را غنی کنید، قابلیت های خود را آزاد سازید.
موفقیت از درون شما آغاز می شود.

دانلود کتاب اسرار موفقیت

دانلود کتاب PDF راه به سوی خوشبختی

محسن بازدید : 553 26 / 09 / 1391 نظرات ()

 

راه به سوی خوشبختی

 

نام کتاب :راه به سوی خوشبختی

نویسنده :نامشخص

ناشر : پارس بوک

زبان کتاب :
فارسی

تعداد صفحه : ۶۶

قالب کتاب : PDF

حجم فایل : ۲۸۵ Kb

توضیحات : این کتاب راههای رسیدن به خوشبختی و دوری از مشکلات را به شکلی ساده به شما نشان میدهد. قرنهاست که انسانها بر سر تعریف خوشبختی دعوا دارند. مدرنیته گرا ها آنرا احساسی در امتداد
خوشحالی (
 Happiness) تعریف می کنند، مذهب گرا ها آنرا عاقبت به خیری، عرفان گرا ها آنرا نزدیکی و انس با خدا، برخی آنرا عشق، برخی پولداری، برخی آنرا خوش گذرانی و برخی سلامتی و برخی همین زندگی روزمره را خوشبختی می شمرند ( که این دسته غالبا کلی گو هستند ) برخی نیز تعریفات مخصوص به خود را دارند و برخی اصلا آنرا تعریف نمی کنند. تعریف مدرنیته گرا ها، جامع تر است، زیرا که در بر گیرنده سایر تعاریف نیز می شود. گرچه صورت مسئله از تعریف خوشبختی به تعریف خوشحالی تغییر پیدا می کند، اما می توان گفت برای هر کس خوشحالی هر چه باشد، خوشبختی احساس پایداریست که در امتداد آن شکل می گیرد. جدای از مسئله تعریف خوشبختی، آنچه مهم است این است که ما الان احساس خوشبختی می کنیم یا خیر!؟ مهم اینست که ما (مردم دنیا) چند درصدمان در طول زندگی دنیا آن احساسی که به آن خوشبختی می گوییم بدست می آوریم. اصلا آنرا بدست می آوریم یا نه!

دانلود کتاب PDF قورباغه را قورت بده

محسن بازدید : 614 26 / 09 / 1391 نظرات ()
دانلود کتاب قورباغه را قورت بده

 

نام کتاب :قورباغه را قورت بده

نویسنده :  برایان تریسی

ناشر : پارس بوک

زبان کتاب :فارسی

تعداد صفحه : ۴۳

قالب کتاب : PDF

حجم فایل : ۴۹۶ Kb

توضیحات : رمزخوشبختی، رضایت،موفقیت بزرگ، احساس خوب، قدرت فردی و کارایی این است که عادت کنید هر روز اولین کاری که انجام می‌دهید خوردن قورباغه خودتان باشد. دراینجا خلاصه‌ای از بیست و یک روش فوق‌العاده برای غلبه بر تنبلی و انجامکار بیشتر در زمان کمتر را که چکیده فصل‌های کتاب است میخوانید. این اصولو قواعد را مدام مرور کنید تا عمیقاً در ذهن و عمل‌تان ریشه بدواند و درنتیجه موفقیت آینده‌تان تضمین شود: سفره را بچینید، برای هر روز از قبل برنامه‌ریزی کنید، قانون ۲۰/۸۰ را در همه امور به‌کار بگیرید، پیامد کارها را در نظر داشته باشید ، روش الف ب پ ت ث را مدام به کار بگیرید، روی اهداف اصلی تمرکز کنید، به قانون تخشیص ضرورت عمل کنید، پیش از شروع، مقدمات کار را کاملاً فراهم کنید، همیشه یک شاگرد باقی بمانید، استعدادهای منحصر به فرد خود را تقویت کنید، محدودیت‌های اصلی خود را مشخص کنید، هر بار یک بشکه جلو بروید، خودتان را تحت فشار بگذارید، قدرت‌های فردی خود را به حداکثر برسانید، خودتان را به فعالیت ترغیب کنید، روش تنبلی سازنده را تمرین کنید، اول سخت‌ترین کار را انجام دهید، کار را به قطعات کوچک‌تر تقسیم کنید، وقت بیشتری ایجاد کنید، سرعت انجام کار را افزایش دهید، هر بار یک کار مهم انجام دهید، قورباغه را قورت بدهید

دانلود کتاب کتابخانه های عمومی و توسعه فرهنگی

محسن بازدید : 561 26 / 09 / 1391 نظرات ()

 

کتابخانه های عمومی ‎

نام کتاب : کتابخانه های عمومی و توسعه فرهنگی ‎

نویسنده : علی بیرانوند

ناشر :  پارس بوک

زبان کتاب :  پارسی

تعداد صفحه :  ۱۲۷

قالب کتاب : PDF

حجم فایل :  ۵۴۴   کیلوبایت

توضیحات : کتابخانه های عمومی با توجه به اهداف و رسالت هایی که برای آن ها معین شده است، می توانند نقش عمده ای در تحقق اهداف فرهنگی برنامه های توسعه ای ایفا کنند. البته با توجه به کارآیی و رسالتی که برای کتابخانه های عمومی متصور است، هنوز به جایگاه درخوری در برنامه های ایران نرسیده اند. کتابخانه های عمومی را از مظاهر دموکراسی در دنیای جدید دانسته اند. چرا که در حقیقت پایه های دموکراسی بر آزادی بیان و اندیشه نهاده شده است، و کتابخانه های عمومی نهادی است که با کمک به رشد و شکوفایی اندیشه افراد جامعه به آن ها کمک می کند تا با دانش و احاطه بیشتری عقاید خود را ابراز کنند. کتابخانه عمومی این فرصت را برای همه افراد جامعه فراهم می کند که به شکلی فعال در امور فرهنگی و  اجتماعی جامعه خود دخالت داشته و در فرایندهای فرهنگی جامعه نقش مؤثری ایفا کنند. همانطور که در آخرین رهنمودهای ایفلا برای کتابخانه های عمومی آمده است :نقش مهم کتابخانه عمومی ایجاد تمرکز بر رشد فرهنگی و هنری در جامعه است. در بیانیه یونسکو نیز از کتابخانه های عمومی به عنوان بزرگراهی برای رشد فرهنگی افراد و گروه های اجتماعی نام برده شده و از رسالت های مهم کتابخانه های عمومی ارتقای آگاهی افراد از میراث فرهنگی و نیز حمایت از گفتگوهای فرهنگی و تنوع فرهنگی ذکر شده است. از دیگر اهداف کتابخانه های عمومی حمایت از سوادآموزی بزرگسالان می باشد. چرا که سوادآموزی کلید دستیابی به تحصیلات، دانش، و نیز استفاده از کتابخانه ها و خدمات اطلاعاتی است.

دانلود کتاب صفحه آرایی و کمپین تبلیغاتی کتاب

محسن بازدید : 595 26 / 09 / 1391 نظرات ()

 

صفحه آرایی کتاب‎

نام کتاب : صفحه آرایی و کمپین تبلیغاتی کتاب

نویسنده : نگار بهروزی فر

ناشر :  پارس بوک

زبان کتاب :  پارسی

تعداد صفحه :  ۸۹

قالب کتاب : PDF

حجم فایل :  ۱,۰۷۰   کیلوبایت

توضیحات :  این کتاب بر اساس صفحه آرایی و کمپین تبلیغاتی کتاب ترانه های وبلاگی با مضمون ادبیات در دنیای مجازی انجام گرفته است. در ابتدا نگاهی به تاریخچه صفحه آرایی در ایران و جهان شده است. همچنین مواد و مصالحی که در گذشته استفاده میشده بررسی شده اند. سپس به آشنایی با صفحه آرایی و اصول آن پرداخته و در مرحله بعد انواع صفحه آرایی از جمله مجله، کاتالوگ و کتاب معرفی شده است. در رابطه با صفحه آرایی کتاب به ترکیب بندی و تصویر سازی نیز پرداخته شده. پس از صفحه آرایی به مرحله تبلیغات رسیده و در این زمینه به طور کلی در مورد کمپین صحبت شده است. همچنین نگاهی به گذشته تبلیغات شده که در این رابطه بیشتر تبلیغات کتاب در گذشته مورد توجه بوده.

دانلود کتاب آداب معاشرت (مخصوص موبایل)

محسن بازدید : 755 26 / 09 / 1391 نظرات ()

آداب معاشرت

اگر بنا باشد در همه حال از ادب استفاده كنيم، حتی در هوای بارانی و ابری، بدون ترديد لبهای پر خنده خواهيم ديد. در اين حالت كسانی هم كه هميشه سر جنگ و دعوا دارند، آرام و مهربان می شوند. يك متشكرم، يك خواهش می كنم، يك ببخشيد، خيلی بيشتر از يك جليقه ضد گلوله به درد می خورد.

 

 

عنوان:آداب معاشرت (مخصوص موبایل)
زبان:فارسی
فرمت:اندروید
حجم:900 کیلوبایت

دانلود کتاب ایده های خیابانی

محسن بازدید : 524 25 / 09 / 1391 نظرات ()

کتاب ایده های خیابانی

تمامی نوشته های این کتاب در خلال حضور در خیابان متولد شده اند. دغدغه اصلی نویسنده در نگارش آن ها بیش از هر چیز یافتن راهی بود برای پر کردن شکاف هایی که در خلال زندگی روزمره در تهران سرباز می کند؛ شکاف هایی ماحصل حضور در زندگی روزمره. برای دانلود کتاب به ادامه مطلب مراجعه کنید.

 

 

عنوان:ایده های خیابانی
نویسنده:امین بزرگیان
زبان:فارسی
فرمت: PDF
تعداد صفحات: 216
حجم:782 کیلوبایت

دانلود کتاب وقتی مادرها پرواز میکنند

محسن بازدید : 414 24 / 09 / 1391 نظرات ()

وقتی مادرها پرواز می‌کنند

یک روز غروب مادر مرد، ماجرای چندان پیچیده‌ای نیست وقتی بپذیریم مرگ از آن شترهایی است که در خانه همه می ‌خوابد، آمدنش دیر و زود دارد اما سوخت و سوز ندارد. البته هر قدر دیرتر بیاید بهتر اما بالاخره یک روز غروب می‌ آید، دست یکی از ما را می ‌گیرد و با خود می ‌برد، شاید این قصه خیلی تلخ باشد که بگوییم یک روز مرگ می ‌آید دست مادرها را می ‌گیرد و با خود می ‌برد به بهشت.

 

 

عنوان:وقتی مادرها پرواز می‌کنند
زبان:فارسی
فرمت:PDF
تعدادصفحات:5
حجم:47 کیلوبایت

تعداد صفحات : 2

برترینها
اطلاعات کاربری
موضوعات

 • کارشناسی
 • کاردانی
 • کاردانی به کارشناسی
 • کارشناسی ارشد
 • دکتری
 • دانلود ای بوک
 • فروشگاه محصولات آموزشی
 • آزمون های آزمایشی
 • دانلود کتاب های مدرسه (کتاب درسی)
 • مجله الکترونیکی
 • برنامه های صدا و سیما
 • المپیاد ها
 • سوالات امتحان نهایی
 • نرم افزار