close
تبلیغات در اینترنت
اخبار و رویداد ها
loading...

کنکور ، دانلود سوالات کنکور

اخبار و رویداد ها

اخبار کنکور
آخرین ارسال های انجمن

مهلت ثبت نام کنکور ارشد و دکتری دانشگاه آزاد تمدید شد

محسن بازدید : 417 02 / 10 / 1393 نظرات ()

مهلت ثبت نام کنکور ارشد و دکتری دانشگاه آزاد تمدید شد

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی از تمدید مهلت ثبت‌نام آزمون دکتری تا روز شنبه ششم دی و آزمون کارشناسی ارشد تا شنبه سیزدهم دی‌ماه خبر داد.

زمان اعلام نتایج آزمون دکترای علوم پزشکی

محسن بازدید : 382 12 / 09 / 1393 نظرات ()

رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور گفت: نتایج پذیرفته‌شدگان آزمون دکترای علوم پزشکی PHD سال 93 تا دو برابر ظرفیت، ساعت 20 امروز چهارشنبه 12 آذرماه از طریق سایت سنجش آموزش پزشکی به نشانی Psanjesh.org اعلام می‌شود.

زمان انتشار دفترچه کنکور دکتری

محسن بازدید : 417 12 / 09 / 1393 نظرات ()

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور از نهایی شدن شیوه نامه بررسی سوابق علمی و پژوهشی در مصاحبه دکتری خبر داد و گفت: تمام دانشگاه ها ملزم هستند امسال براساس این شیوه نامه عمل کنند.

جزییاتی تازه از آزمون ارشد و دکتری آزاد

محسن بازدید : 315 30 / 08 / 1393 نظرات ()

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی از اعلام زمان ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد طی هفته آینده خبر داد.

دو تغییر عمده در آزمون دکتری 94

محسن بازدید : 277 23 / 08 / 1393 نظرات ()

مشاورعالی و سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور از ایجاد دو تغییر عمده در فرآیند پذیرش دانشجو در آزمون دکتری نیمه متمرکز سال 1394 و الزام دانشگاه ها به مصاحبه از معرفی شدگان براساس یک دستورالعمل واحد خبر داد.

زمان انتشار نتايج نهايي کنکور سراسري، ارشد و دکتري اعلام شد

محسن بازدید : 394 02 / 06 / 1392 نظرات ()

دکتر ابراهيم خدايي در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره اعلام نتايج نهايي آزمون سراسري 92 گفت: نتايج اين کنکور در روز 21 شهريورماه منتشر مي شود.

وي اظهار داشت: همچنين نتايج نهايي کنکور کارشناسي ارشد 92 تا اواخر اين هفته بر روي سايت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانيwww.sanjesh.org قرار مي گيرد.

رئيس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: اواخر هفته بعد از آن يعني تقريبا تا 15 شهريور ماه نيز نتايج نهايي کنکور دکتري نيمه متمرکز به اطلاع داوطبان خواهد رسيد.

اعلام نتایج اولیه دکترای دانشگاه آزاد تا پایان هفته

محسن بازدید : 398 24 / 02 / 1392 نظرات ()

نتایج اولیه آزمون دکتری سال ۹۲ دانشگاه آزاد اسلامی آخر این هفته از طریق سایت مرکز آزمون اعلام می شود.

به گزارش  خبرگزاری آنا از مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی ، آزمون امسال برای اولین بار به صورت تستی برگزار شد که با توجه به نظرسنجی‌ها حکایت از رضایت داوطلبان از نحوه برگزاری آزمون داشته است.

بیش از ۱۸۰۰ نفر در دوره با آزمون و ۴۰۰ نفر در دوره بدون آزمون پذیرش خواهند شد که نشان از رشد ۲۲%درصدی پذیرش دانشجو در این مقطع تحصیلی می باشد و  ظرفیت پذیرش کنکور دکترای ۹۲ این دانشگاه حدود ۲ هزار نفر است.

تعداد رشته‌ها در مقطع دکتری ۱۷۶ رشته – محل بود که از این تعداد ۳۶۹ محل مجری پذیرش دانشجوی دکتری در دانشگاه آزاد بودند  که رشد ۲۲ درصدی را نشان می‌دهد.

آزمون دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی در روزهای سوم وچهارم اسفندماه ۹۱ برگزار شد.

 

داوطلبان آزمون دکتری 92 بر سر دوراهی تصمیم

محسن بازدید : 470 11 / 02 / 1392 نظرات ()

داوطلبان آزمون دکتری 92 بر سر دوراهی تصمیم

 

داوطلبان آزمون دکتری 92 که در اسفند ماه سال گذشته امتحان داده و اردیبهشت ماه 92 انتخاب رشته نموده‌اند. منتظر اعلام نتایج برای دعوت به مصاحبه می‌باشند. داوطلبان آزمون دکتری 92 با توجه به نوع انتخاب رشته خود به سه دسته تقسیم می‌شوند: …

اخبار کنکوری روز 30 فروردین 92

محسن بازدید : 472 30 / 01 / 1392 نظرات ()

جزييات نحوه انتقالي و مهماني دانشجويان
مهم : تاريخ برگزاري آزمون هاي کانون تغيير يافت
آغاز ثبت نام دوره هاي نيمه متمرکز کارداني فني حرفه اي
آغاز ثبت نام دوره هاي نيمه متمرکز کارداني فني حرفه اي
پذيرش دانشجوي ارشد اپيدميولوژي در دانشگاه علوم پزشکي کردستان
اعلام نتايج رتبه بندي دانشگاه هاي کشور در سال 91 به زودي
اسامي پذيرفته شدگان مرحله اول دوره دكتري در آزمون بهمن 91
حضور سه دانشگاه ايراني در جمع 100 دانشگاه برتر آسيا
آموزش پرورش قارچهاي خوراكي
زمان اعلام نتايج آزمونهاي ارشد علمي کاربردي
پذيرش دانشجو در دوره بدون آزمون ارشد دانشگاه شاهد
توصيه هايي براي آرامش در زمان کنکور 
زمان ثبت‌نام پذيرفته‌شدگان نيمه‌متمرکز دوره فني کارداني
نتايج اوليه کنکور دکتري 92 اعلام شد
اسرار ناگفته آموزشی ویژه دوران باقیمانده تا کنکور
پذيرش بدون آزمون در مقطع کارشناسي ارشد دانشگاه يزد
آزمون مدارس تیزهوشان ۱۹ اردیبهشت برگزار می‌شود
مهم : زمان قطعي برگزاري کنکور 92
کارنامه هاي کنکور 91 را در اين بخش ببينيد+رشته قبولي
بارتبه هاي زير 1000 استان و شهر خود در کنکور91 آشنا شويد

پذيرش دانشجو در دوره بدون آزمون ارشد دانشگاه شاهد

محسن بازدید : 463 26 / 01 / 1392 نظرات ()

دانشگاه شاهد از طريق آيين‌نامه استعدادهاي درخشان در مقطع کارشناسي ارشد براي نيمسال اول سال تحصيلي 93-92 دانشجو مي‌پذيرد.

 

دانشگاه شاهد بر اساس آيين‌نامه ارائه تسهيلات به برگزيدگان علمي و دانشجويان ممتاز دوره کارشناسي از بين دانشجويان حائز شرايط دانشگاه شاهد و ساير دانشگاه‌ها، پس از بررسي مدارک علمي پژوهشي، انجام مصاحبه و بررسي صلاحيت‌هاي عمومي تعداد محدودي دانشجو جهت دوره‌هاي کارشناسي ارشد براي رشته گرايش‌هاي گروه‌هاي هنر، علوم پايه، فني و مهندسي، علوم کشاورزي و علوم انساني مي‌پذيرد.

 

بر اساس اين گزارش، داوطلبان بايد براي پذيرش در اين رشته گرايش‌ها صلاحيت عمومي جهت ادامه تحصيل بر اساس مقررات دانشگاه شاهد و آيين‌نامه‌هاي وزارت علوم، دارا باشند.

 

همچنين، داوطلبان واجد شرايط بايد اصل تقاضانامه و گواهي کسب رتبه‌هاي برتر تکميل شده، آخرين کارنامه تحصيلي، حداقل يک عدد توصيه‌نامه علمي، يک نسخه از مقالات منتشر شده در مجلات علمي و پژوهشي، تصوير صفحه اول شناسنامه و تصوير کارت ملي و سه قطعه عکس را تا 10ارديبهشت 92 به همراه فرم‌هاي تکميل شده جهت بررسي به دفتر استعدادهاي درخشان (حوزه معاونت آموزشي و تحصيلات تکميلي) دانشگاه شاهد تهران ارسال کنند.

نتايج اوليه کنکور دکتري 92 اعلام شد

محسن بازدید : 376 26 / 01 / 1392 نظرات ()

به گزارش خبرنگار مهر، داوطلبان از هم اکنون مي توانند با مراجعه به سامانه سازمان سنجش به نشاني www.sanjesh.org و وارد کردن اطلاعات مورد نياز نسبت به مشاهده کارنامه خود اقدام کنند.

دفترچه انتخاب رشته بر روي سايت قرار گرفته و پذيرفته شدگان مي توانند طي روزهاي 29 فروردين تا اول ارديبهشت ماه نسبت به انتخاب 50 کد رشته محل اقدام کنند.

از ميان 176 هزار و 185 نفر داوطلبي که در جلسه کنکور حاضر بودند، 45 هزار و 106 نفر مجاز شدند که از اين تعداد 23 هزار و 234 داوطلب مجاز به انتخاب رشته هاي تحصيلي دوره هاي روزانه شدند.

ساير دوره ها شامل دوره هاي نوبت دوم، پيام نور، غيردولتي و پرديس خودگردان است که تعداد 21 هزار و 872 داوطلب مجاز به انتخاب کد رشته محلهاي تحصيلي نوبت دوم، پيام نور، غيردولتي و پرديس خودگردان شدند.

نتايج اوليه آزمون دکتري هفته آخر فروردين اعلام مي‌شود

محسن بازدید : 427 15 / 01 / 1392 نظرات ()

مشاور عالي سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام نتايج اوليه آزمون نيمه متمرکز دکتري سال 92 در هفته آخر فروردين ماه خبر داد.

 

دکتر حسين توکلي در گفت‌وگو با خبرنگار «دانشگاهي» خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، با بيان اينکه دفترچه راهنماي انتخاب رشته‌هاي تحصيلي اين آزمون 24 ساعت قبل از نتايج اوليه بر روي سايت سازمان قرار مي‌گيرد، گفت: کليه داوطلبان شرکت‌کننده در آزمون مي‌توانند با استفاده از شماره داوطلبي يا شماره پرونده و همچنين مشخصات شناسنامه‌اي به سايت سازمان سنجش مراجعه و نسبت به مشاهده و پرينت کارنامه خود اقدام کنند.

 

وي افزود: داوطلباني که مجاز به انتخاب رشته مي‌شوند، مي‌توانند با توجه به ضوابط و شرايط حداکثر 50 کد رشته محل را انتخاب و به ترتيب اولويت و علاقه در فرم الکترونيکي انتخاب رشته ثبت کنند.

 

مشاور عالي سازمان سنجش آموزش کشور همچنين خاطر نشان کرد: اطلاعيه سازمان سنجش در اين خصوص در روز دوشنبه (19 فروردين ماه) در نشريه پيک سنجش منتشر خواهد شد و همزمان بر روي سايت سازمان نيز قرار مي‌گيرد.

 

توکلي با اشاره به ثبت‌نام 217 هزار و 827 داوطلب در آزمون دکتري، گفت: 11 درصد از داوطلباني که کارت دريافت کرده‌اند، در آزمون دکتري غايب بوده‌اند.

پذيرش دانشجوي دکتري پژوهش‌محور در سال ۹۲ در تمام دانشگاه ها

محسن بازدید : 480 14 / 01 / 1392 نظرات ()

معاون پژوهش و فناوري وزير علوم از در راه بودن آيين‌نامه‌اي خبر داد که بر اساس آن داوطلبان ورود به مقطع دکتري مي‌توانند بدون شرکت در آزمون نيمه‌متمرکز و صرفاً طي انجام مصاحبه با دانشگاه مورد نظرشان وارد مقطع دکتري پژوهش‌محور شوند.

 

محمد مهدي‌نژاد نوري در گفت‌وگو با همشهري آن‌لاين با تشريح جزئيات جديدي درباره پذيرش دانشجوي دکتري پژوهش‌محور در سال ۹۲، اظهار داشت که دانشگاه‌ها با رعايت شرايطي مي‌توانند براي انجام مصاحبه جهت پذيرش دانشجوي دکتري پژوهش‌محور رأساً فراخوان دهند.

 

گفت‌وگوي معاون پژوهش و فناوري وزير علوم، تحقيقات و فناوري درباره ظرفيت و نحوه پذيرش دانشجوي دکتري پژوهش‌محور در سال ۹۲ در ادامه آمده است:

آقاي دکتر مهدي‌نژاد وزارت علوم، تحقيقات و فناوري ظرفيت دقيقي براي پذيرش دانشجوي دکتري پژوهش‌محور در سال ۹۲ تعيين کرده است؟

هر ميزان که متقاضي دکتري پژوهش‌محور بيايد و شرايط مربوطه را داشته باشد، فضا براي افزايش ظرفيت جهت پذيرش دانشجو در دوره‌هاي دکتري پژوهش‌محور باز است.

نتايج اوليه آزمون دکتري اواخر فروردين منتشر مي‌شود

محسن بازدید : 502 22 / 12 / 1391 نظرات ()

مشاور عالي سازمان سنجش آمورزش کشور با اشاره به نحوه پذيرش دانشجوي دوره دکتري 92، گفت: نتايج اوليه آزمون به صورت کارنامه در دهه سوم فروردين ماه منتشر مي‌شود.

حسين توکلي در گفت‌و‌گو با ايسنا، با بيان اينکه حدود 91 درصد داوطلبان آزمون دکتري کارت ورود به جلسه آزمون را دريافت کرده‌اند، اظهارکرد: از تعداد 217 هزار و 827 داوطلب، حدود 198 هزار و 139 نفر کارت دريافت کرده‌اند، البته معمولا در هر آزموني حدود 10 درصد داوطب غائب کارت داريم.

وي در خصوص نحوه اعتراض به سوالات آزمون دکتري، گفت: داوطلبان مي‌توانند از طريق سايت سازمان سنجش به نشاني www.sanjesh.org مراجعه و با ورود به بخش پاسخگويي به سوالات، اعتراضات و پيشنهادات خود را ارسال کنند.

احتمال انتشار کليد سوالات پس از تعطيلات نوروز

مشاور عالي سازمان سنجش در خصوص زمان انتشار کليد سوالات، خاطرنشان کرد: متاسفانه فرصت کم است، چرا که سعي داريم نتايج اوليه را در فروردين ماه اعلام کنيم، با توجه به اينکه آزمون در 286 رشته برگزار مي‌شود، اگر بتوانيم کليد سوالات را بعد از عيد نوروز منتشر مي‌کنيم.

تعداد صفحات : 2

برترینها
اطلاعات کاربری
موضوعات

 • کارشناسی
 • کاردانی
 • کاردانی به کارشناسی
 • کارشناسی ارشد
 • دکتری
 • دانلود ای بوک
 • فروشگاه محصولات آموزشی
 • آزمون های آزمایشی
 • دانلود کتاب های مدرسه (کتاب درسی)
 • مجله الکترونیکی
 • برنامه های صدا و سیما
 • المپیاد ها
 • سوالات امتحان نهایی
 • نرم افزار